AKTİFMUTFAK

Aytaç İle Lezzet Serüveni

weras lesbian.javhihi
look here 3d hentai

İŞTE BANA ULAŞABİLECEĞİNİZ ADRESİM….

       

                                                          bilgi@aktifmutfak.com

 

  Düşüncelerinizi,eleştirilerinizi ve fikirlerinizi  paylaşabileceğiniz adresim…Lütfen e-mail adresinizle  beraber  düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi yazın ki  sizlere tekrar ulaşabileyim.Ve lütfen mail yazarken saygı  sınırları içinde yazarsanız memnun olurum. Aksi takdirde maillerinize cevap verilmeyecektir..şimdiden teşekkürler..

Category: Aktifmutfak
 • cengiz says:

  Sitenizin yeni teması güzel olmuş,takipcinizim, başarılarınızın devamını dililiyorum…

  30 Mayıs 2009 at 04:08
 • www.beyzaninyemekleri.com says:

  merhaba,
  siteniz çok hoş olmuş. üstelik dolu dolu. bizim de bir yemek tarifleri sitemiz var ama önemli bir farkla; bizim siteye üyeler tarif ekliyor. yani yemek tarifi sitesi değil de tarif paylaşım sitesi. sitemizde sizi görmekten büyük mutluluk duyacağız.
  bunun dışında link değişimi yapmak ister misiniz? böylece sizin üyeleriniz bizden bizim üyelerimiz de sizden haberdar olmuş olurlar. dayanışmak güzeldir. öyle değil mi?

  30 Mayıs 2009 at 13:59
 • aktifmutfak says:

  Kesinlikle fikrinize katılıyorum.Birlikten güç doğar:) Sitenizi ziyaret edeceğim birazdan.Çorbada tuzum olacağı için mutlu olurum tabi.görüşmek dileğiyle.sevgiler..

  30 Mayıs 2009 at 14:08
 • aktifmutfak says:

  teşekkür ederim Cengiz Bey..beğendiğinize sevindim..sevgiler..

  30 Mayıs 2009 at 14:12
 • www.beyzaninyemekleri.com says:

  bekledik bekledik gelmediniz:)

  01 Haziran 2009 at 19:11
 • aktifmutfak says:

  özür dilerim yaa.haftasonu çok yoğundum.fırsatım olmadı.Tarif eklemek isterim tabi.ama ne yapmam gerekiyor onu bile bilmiyorum:) bugün bakmaya çalışcam.sözzzz:)) sevgilerimle

  01 Haziran 2009 at 19:16
 • www.beyzaninyemekleri.cm says:

  merhaba. özürlük bir durum yok. yollarınızı gözledik sadece:) şimdi bahsettiğim işbirliği şöyle oluyor. ben size sitemin heryerinde görünecek şekilde bağlantı verecem siz de bana bağlantı verirseniz aynı şekilde sitenin heryerinde görünecek şekilde bizim ziyaretçiler sizden sizin ziyaretçiler de bizden haberdar olmuş oluyor. bunun dışında başka sitede size link verildiği için google da daha üst sıralarda çıkıyorsunuz. bunun yanında tarif ekleyip altına kendi sitenizin bağlantısını yazarsanız ekstra reklam yapmış olursunuz:) süper bir dayanışma yapmış oluyoruz :)

  01 Haziran 2009 at 21:58
 • aktifmutfak says:

  süper:) şimdi şöyle yapalım o zaman.ben bu ön sayfama link ekleme işini beceremiyorum.bir arkadaşım yapıyor bunları. o da bu ara taşındığı için benle ilgilenemiyor:) taşınsın hemen ekliyorum linkini ve haber veriyorum ki sen de ekleyebilesin…arada sırada da tarif eklemeye çalışırım.başka bir sitede de yemek köşem var.Bazen yetişemiyorum.Banner gibi bi şey varsa onu da ekleyebilirim ana sayfama .daha iyi olur.bende sana benimkini yollarım..tabi arkadaş taşınınca:)) ilgine teşekkürler.sevgiler.

  01 Haziran 2009 at 22:03

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*