AKTİFMUTFAK

Aytaç İle Lezzet Serüveni

weras lesbian.javhihi
look here 3d hentai

Hakkımızda

Aktifmutfağa hoşgeldiniz.Kimya mühendisliğini bitirmiş..yetmemiş üstüne halkla ilişkilerde okumuş..Çeşitli yerlerde ve kendi işinde yöneticilik yapmış biriyim.Yemek yapmayı ve sunmayı seviyorum.Evimden misafir eksik olmaz ve zevkle yemek yaparım.Yılların birikimine sahibim.Ve bunları sizlerle paylaşmak için bu siteyi açtım..Yemek sevgi ister..Emek ister..Paylaşım ister..Eee hadi buyrun mutfağıma o zaman…..

 • Sishyphos-Goldlock says:

  Çook güzel olmuş yeni teman,güle güle kullan.Ama biraz daha renk mi katsaydın ki şöyle beyaz yerine pastel bir zemin rengi.Naçizane fikrim,belki eski temanın cıvıl cıvıllığına alıştığımdan.

  02 Ağustos 2009 at 01:08
 • aktifmutfak says:

  sis..valla şimdilik bu..aslında yanları dün turuncu yaptık.ama cart durdu:)) belki ilerde başka birenk olabilir..hala deneme aşamasındayım.sağol canım.fikrin benim için önemli tabi ki:))

  02 Ağustos 2009 at 15:49
 • Elifin Günlüğü says:

  Yeni temanız işlevsel, amaca çok uygun; ama bana da sanki, koyu bir zemin üzerinde güzelim yemeklerinizin fotoğrafları daha bir güzel ve canlı durur gibi geldi..

  12 Ağustos 2009 at 23:02
 • aktifmutfak says:

  arka planımı diyorsun Elifcim yoksa sadece resimlerin altındaki fon mu koyu renk olsun? aslında ben de böyle bişi düşündüm ama fikir almak önemli tabi..

  13 Ağustos 2009 at 11:15
 • aktifmutfak says:

  ayşe teyze ya cırt ederse:)

  13 Ağustos 2009 at 14:06
 • Elifin Günlüğü says:

  Böyle “sade ve temiz” olmasına lafım yok. Bol fotoğraf kullanıldığı için, fon koyu olsa dedim… Genelde fotoğraf sitelerinde gördüğüm bir şeydir. Neyse, kolay gelsiiiiin :) Aslolan yemeklerin lezzeti…

  14 Ağustos 2009 at 20:57
 • aktifmutfak says:

  teşekkür ederim..fonu koyu denedik..göz yorucu oldu Elifcim.. o yüzden sanırım böyle kalacağız:)..gene de düşüncen için teşekkür ederim..

  14 Ağustos 2009 at 21:06
 • Volkan says:

  Yeni temanız çok güzel olmuş efendim. Hayırlı uğurlu olsun :)

  05 Şubat 2010 at 01:39
 • aktifmutfak says:

  teşekkürler Volkan.sağol…:)

  05 Şubat 2010 at 17:03
 • Bora Akson says:

  Kullanılan tema sade ve anlaşılır. İçerik konusunda çoğu blog sitesinden çok daha kaliteli. Mutfağı tüketici olarak kullanıyor olsamda takip edeceğim bloglar arasına şimdiden girdi.

  16 Mart 2010 at 09:00
 • aktifmutfak says:

  Teşekkür ederim güzel yorum için..Belki ilerde tüketicilikten üreticiliğe geçersiniz dayanamayıp:))..teşekkürler..

  16 Mart 2010 at 12:07
 • Bora Akson says:

  Aytaç siten çok güzel olmuş. Teman kesinlikle göz yormuyor. Tariflerde mükemmel. Sık kullanılan sitelerime ekledim. Kilo aldıracaksın bize vallahi :) )

  19 Mart 2010 at 08:15
 • aktifmutfak says:

  Bora teşekkür ederim..Beğenmene sevindim..Gerçi daha yolun başındayım ama daha iyi olmak tabi ki en büyük arzum:)))..Yarışmada bakalım neler olacak:))..Hayırlısı..

  19 Mart 2010 at 09:30
 • Bora Akson says:

  Eminim iyi yerlere gelirsin. Kategorinde oyum senin :)

  19 Mart 2010 at 13:53
 • aktifmutfak says:

  teşekkür ederim:))..oylama başladığında arkadaşlarına da önermeni isteyeceğim haberin olsun:)) manevi baskı…:)))

  19 Mart 2010 at 16:31
 • Ayşegül Özarslan says:

  Canım,ben eski komşun.Bloğun çok hoşuma gitti. Sen zaten çok becerikli birisiydin . Oğlunun doğum gününü hatırlıyorum,ne güzel lezzetli şeyler hazırlayıp sunmuştun bizlere. Aliye hanım sayesinde haberim oldu bu aktivitenden. Çok güzel ve öğretici.Seni kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum:)) AYŞEGÜL

  20 Nisan 2010 at 22:04
 • aktifmutfak says:

  Ahhh çok teşekkür ederim Ayşegül…İnan çok sevindim… Ben de tekrar görüşmek isterim ,haberim olsun…Metin bey’e selamlar…

  21 Nisan 2010 at 07:58
 • süperbabaanne says:

  bloğunuz çok güzel:)
  ellerinize ,yüreğinize sağlık.
  mutlaka tariflerinizden yaralanacağım.
  ne güzel demişsiniz,yemek;sevgi ister.emek ister.paylaşım ister.
  aynen sizin gibi düşünmekteyim.
  nice yıllar ,sağlıklı ve başarılı çalışmalar dilerim:)

  27 Nisan 2010 at 16:24
 • aktifmutfak says:

  Teşekkür ederim.Beğenmenize çok sevindim..İnşallah daha iyi olacak..sevgilerimle…

  27 Nisan 2010 at 18:07
 • Yemek Kulübüm says:

  Yemek Kulübüm’ü kurduk, sizi de bekleriz!

  Merhabalar,

  Kısa bir süre önce Yemek Blogunuzu ziyaret etme fırsatı bulduk ve blogunuzda yer alan yemek tariflerinizi, tariflerinizde kullanmış olduğunuz görselleri çok beğendik. Blogunuz için oldukça emek ve zaman serfettiğinizi blogunuzun her sayfasında hissettik. Ellerinize, emeğinize sağlık!

  Yemek blogger’lığı oldukça emek ve zaman gerektiren bir uğraş. Onca zaman ve emek harcadıktan sonra yapılan yemeklerin beğenilmesi, takdir edilmesi ve blogun takip edilmesi tüm blogger’ların en büyük arzusu. Bu durumdan yola çıkarak yemek blogger’larına blogunda yayınladıkları yazı ve tarifleri daha çok kişiye ulaştırabilmesi, bloglarına ve sosyal ağlarındaki hesaplarına ziyaretçi ve takipçi kazandırabilmesi için özel olarak özel bir internet sitesi oluşturma fikrinde yoğunlaştık Yemek Kulübüm’ü tasarladık.

  Yemek Kulübüm’de ücretsiz olarak üye hesabı oluşturan kullanıcılarımız, yemek tariflerini ve görsellerini kolayca paylaşabilmekte, profillerinde kendilerine ait blog ve sosyal ağ hesaplarının linklerini paylaşabilmekte ve böylece yemek tariflerini beğenen site kullanıcılarını kendi bloglarına ve sosyal ağ hesaplarına çekebilmektedir.

  Yemek Kulübüm’ün en çok seveceğiniz özelliklerinden birisi de blogunuzda olduğu gibi üye hesabınızdan günlük yazabiliyor olmanız ve günlüğünüzü sosyal ağlarda kolayca paylaşabilmeniz. Kendi blogunuzda yazmış olduğunuz yazıların bir kısmını bu bölümde paylaşıp blogunuza takipçi ve ziyaretçi çekmek sizin için çok daha kolay olacak.

  Tüm bu kolay ve faydalı kullanım özelliklerinin yanı sıra Yemek Kulübüm üye hesabınızdan paylaşmış olduğunuz kendinize ait yemek tarifi ve püf noktalarından puanlar toplayarak her ay çeşitli hediyeler kazanma şansı da elde edebilirsiniz.

  Ayrıca; Gıda Danışmanım’a soru sor, sağlıklı beslenme, gıda güvenliği, mutfakta püf noktaları, mutfak ve gıda sözlüğü, gıdaların ve yemeklerin kalori değerleri, gıdaların saklama sıcaklıkları ve koşulları, gıdaların sağlığımıza faydaları ve zararları gibi pek çok konu gıda mühendisi ve beslenme uzmanlarımızın kaleminden Yemek Kulüdüm’de.

  Blogunuza ve sosyal ağlardaki hesaplarınıza daha fazla ziyaretçi ve takipçi çekmek için sizi de blogger dostu Yemek Kulübüm’e bekleriz.

  Yemek Kulübüm üye hesapları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için http://yemekkulubum.com/yemekkulubum linkiden hesabımızı inceleyebilirsiniz.

  Yemek Kulübüm’de düzenlenen Ödüllü Yemek Puan Oyunu hakkında detaylı bilgi almak için http://yemekkulubum.com/icerik_sayfa/ekle-yemek-tarifi-kazan-yemek-takimi linkimizi ziyaret edebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yemek Kulübüm
  http://www.yemekkulubum.com

  20 Kasım 2015 at 02:38
 • aktifmutfak says:

  İlginize teşekkür ederim.Tariflerimde kullandığım görsellerin hepsi kendime aittir.Çalma çırpma değil :) Bu tip sitelere çok önce katılmıştım ama bazı sorunlar yaşandı.Özellikle çok fazla yemek bloğu olduğu için ne yazık ki emek hırsızlığı çok oluyor.Gene de sitenizi inceleyeceğim.Fırsat bulursam sitenize de üye olmaya çalışırım.Çalışmalarınızda başarılar şimdiden..

  21 Aralık 2015 at 21:11

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*