AKTİFMUTFAK

Aytaç İle Lezzet Serüveni

weras lesbian.javhihi
look here 3d hentai

Aktifmutfak 5 Yaşında….

Sevgili okurlar…

 

2008 yılında oyalanmak için ücretsiz sitede başladığım blog yazarlığı 2009 yılında Aktifmutfak adını verdiğim siteye dönüştü..Önce farklı şeyleri paylaştığım bloğumda daha sonra senelerdir edindiğim tecrübeleri daha geniş kitlelerle paylaşma arzusu isteğiyle aktifmutfak dünyaya geldi…5 senedir sizlerle olmanın mutluluğunu yaşıyorum.Siteme destek verenlere içten teşekkürlerimi sunuyorum….Daha nice senelere Aktifmutfak…sizlerle beraber daha iyiye….

MutluMutfaklar’da Ramazan Bir Başka!

Ramazan gelince sofralar şenleniyor, en zorlu yağlar Fairy ile kolayca temizleniyor. Siz de mutlumutfaklar.com’dan lezzetli tarifleri takip edin, bulaşıklarınızı Fairy ile temizleyin!

Mutfaktaki en büyük yardımcınız Fairy’nin hazırladığı mutlumutfaklar.com, ramazanda da işinizi kolaylaştırmaya devam ediyor. Birbirinden lezzetli iftar yemekleri ve sahur önerileri mutlumutfaklar.com’da bir ay boyunca en büyük yardımcınız oluyor. Siz hanımlar için birçok seçeneği bir arada sunan MutluMutfaklar, “İftara ne pişirsem?” sorunuzu cevaplıyor. Size de sadece damak tadınıza göre istediğinizi seçmek kalıyor.

Bu sene ramazan yine sıcak yaz aylarına geldiği için soğuk çorbalar adeta bir kurtarıcı gibi… İşte MutluMutfaklar’dan hem pratik hem de lezzetli bir tarif olan soğuk dırma çorbasının yapılışı:

Soğuk dırma çorbası

1/2 kg yoğurt
2 su bardağı buğday
1/2 demet maydanoz
2 çay kaşığı tuz

Buğdayı yarım saat haşlayın. Ocağın altını kapatıp soğumaya bırakın. Ardından yoğurdu ayran kıvamından koyuca sulandırıp buğdaya ekleyin. Tuzu katıp birkaç dakika karıştırdıktan sonra üzerini maydanozla süsleyerek servise hazır hale getirin.

Soğuk dırma çorbası ve lezzetli daha birçok tarife mutlumutfaklar.com’dan ulaşmak mümkün. Marifetli hanımlar tarifler sayesinde lezzetli yemekler yapıyor ve kalabalık iftar davetleri düzenleyerek sofraları şenlendiriyor. İş bulaşığa gelince de en zorlu yağlar Fairy ile temizleniyor. Fairy Platinum, özel formülü ve 3 bölmeli sıvı içeriği sayesinde hem bulaşıklardaki hem de makinenizdeki yağları temizleyip bulaşıklarınızı pırıl pırıl yaparken siz sadece sevdiklerinizle birlikte iftar sofranızın keyfini çıkarırsınız.

Ramazana özel sürprizlerinden faydalanmak için siz de Fairy’yi Facebook sayfasından ve mutlumutfaklar.com’dan takip edin, temizlik gücünü daha yakından tanırken aynı zamanda hediyeler kazanın!

Bir bumads advertorial içeriğidir.

AKTİFMUTFAK BLOG ÖDÜLLERİ YARIŞMASINDA…..

thumb_cc5346c8-408f-4cd8-9f7c-9c93dd8869a2

Bir senedir yayın hayatında olan ve severek takip ettiğiniz Aktifmutfak  bu sene blog ödülleri yarışmasına katılıyor..Bu yarışmada halk oylamasıyla  en iyiler seçiliyor….Eğer Aktifmutfak’ı 1.ci görmek istiyorsanız   www.blogodulleri.com adresine girip  arama yerine aktifmutfak.com veya Aytaç’ın Yemek Mutfağı   yazıp, açılan sayfada  önce kayıt ol işlemini gerçekleştirip sonra da oyunuzu kullanıyorsunuz..Ya da yanda gördüğünüz BÖ ödülleri butonuna tıklayıp oyunuzu kullanıyorsunuz….Bu kadar kolay…Şimdiden sitemi ziyaret eden,bana oy veren   herkese teşekkür ederim..Sevgiler…..